Novinky
Totálny výpredaj

Vážení zákaznící do vypredania zásob   Vám prinášame TOTÁLNY VÝPREDAJ na ochranné sklá Ceny do 0,99 Eur Príjemné nakupovanie želá  Tím AngelKids  

viac
Dobrý Anjel

AngelKids oficiálnym partnerom Dobrého Anjela TÍM AngelKids

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Aké príslušenstvo potrebujú Vaše deti k svojim telefónom?

 

 

Má vaše dieťa smartphone? Ak áno, existuje niekoľko druhov príslušenstva, ktoré by ste mali kúpiť s telefónom. Tieto doplnky ochránia vašu investíciu, doprajú Vám pokoj a vaše dieťa bude milovať svoj nový telefón ešte viac. Tu je prehľad top príslušenstva, ktoré deti potrebujú:


Ochranný obal na mobilný telefón

Bez ohľadu na to, aké zodpovedné si myslíte, že vaše dieťa je, je to stále len dieťa, takže jeho mobilný telefón bude potrebovať čo najviac ochrany. Hľadajte odolný obal, ktorý ponúka ochranu pred pádmi, škrabancami a prasklinami. Hybridné puzdrá, ktoré majú tvrdý plastový exteriér a mäkký plastový interiér, sú známe tým, že poskytujú čo najväčšiu ochranu. Ale tieto obaly majú tendenciu byť trochu objemné. Ak potrebujete niečo štíhlejšie, namiesto toho vyskúšajte mäkké alebo tvrdé plastové puzdro. Hybridné, mäkké a tvrdé plastové puzdrá sa dodávajú v desiatkach rôznych dizajnov a štýlov, takže by ste nemali mať problém nájsť taký, ktorý by vyhovoval osobnosti vášho dieťaťa.

Ochranné sklo

Ak vyberiete púzdro, ktoré nemá zabudovanú ochranu displeja, uistite sa, že toto príslušenstvo dokúpite samostatne. Displej môže prasknúť úplne, ak vaše dieťa spadne na telefón, rovnako je displej tiež citlivý na škrabance spôsobené nečistotami. Vyhnite sa plateniu za drahé opravy displeju zakúpením ochranného skla predtým, ako dáte dieťaťu telefón. Tvrdené sklo ponúka najvyššiu ochranu, preto hľadajte tento typ ochranného sklo ako len jemný ochrannú fóliu. 

 

 

Riešenie pre nabíjanie batérie

Rodičia potrebujú možnosť kontaktovať svoje deti kedykoľvek chcú, veď práve preto im vlastne kupujú mobilné telefóny.  Ale deti často zabúdajú na nabíjanie svojich telefónov, alebo nevenujú pozornosť tomu, koľko batérie ostalo, a tak zvyknú baterku úplne vyčerpať.  To môže byť frustrujúce pre rodičov, ktorí potrebujú kontaktovať svoje deti. Riešenie ponúka externá nabíjačka v pobobe púzdra.  Puzdro vyzerá rovnako ako obyčajné púzdro, ale má zabudovanú batériu, ktorá sa môže kedykoľvek zapnúť, aby sa dobila batéria mobilného telefónu. Ďalej napájacia banka (Power Bank) je doplnok, ktorý môžete použiť na nabíjanie zariadenia, keď je batéria nízka. Elektrické banky nevyžadujú elektrickú zásuvku, takže deti môžu dobíjať svoje telefóny kdekoľvek. Čo je najlepšie pre vaše dieťa? Ak je vaše dieťa extrémne zábudlivé, može si zabudnúť pribaliť externú nabíjačku, a preto vyberte radšej púzdro so zabudovanou batériou :)


Ornamenty mobilného telefónu

Deti milujú výber príslušenstva, ktoré robia ich mobilné telefóny osobnejšími a jedinečnými, ako napríklad ozdoba mobilného telefónu. Tieto ozdobné doplnky sa pripájajú k akémukoľvek typu smartfónu a pridávajú trochu extra farby, žiarivosti a charakteru. Deti budú radi, že ich mobilný telefón vyniká kvôli ich jedinečnému ornamentu a vystihuje ich osobnosť a vkus :)


Vodotesné púzdro

Predtým, ako sa v lete deti rozbehnú na kúpalisko alebo vodného parku, uistite sa, že vaše dieťa má vodotesné púzdro, ktoré môže nosiť so sebou. Nepremokavé puzdro chráni telefón pred poškodením vodou a väčšina z nich je dostatočne veľké na to, aby si dieťa uschovalo iné predmety, ktoré nechce stratiť, napríklad kľúče alebo hotovosť. Pozrite sa na vrecko, ktoré je vybavené popruhom, aby vaše dieťa mohlo nosiť okolo krku a nerušene sa zabávať na slnku a v blízkosti vody. Vodotesné púzdro vyzerá podobne ako ktorýkoľvek iný obal mobilného telefónu, ale chráni pred poškodením vodou.


Stojan na telefón

Deti používajú svoje telefóny oveľa viac ako len na volanie a textové správy. Dnes deti využívajú aj video chat, hrajú hry a sledujú filmy, či rozprávky na telefóne. Odhaduje sa, že priemerné dieťa strávi pred svojimi zariadeniami až deväť hodín denne, čo je naozaj veľa času ak má držať telefón v ruke. Tento problém vyriešite zakúpením stojana pre smartphone vášho dieťaťa. Stojan sa upevní na zadnú stranu smartphonu a tým umožní opretie telefónu, aby sa nemusel držať počas užívania. Stojany môžete zakúpiť v rôznych dizajnoch, takže deti si môžu vybrať ten, ktorý sa im páči a zároveň vystihuje ich osobnosť.


Držiak platobnej karty

Bojíte sa, že vaše dieťa stratí hotovosť alebo ešte horšie, jednu z vašich kreditných kariet, keď je vonku s priateľmi? Ak sa chcete uistiť, aby cennosti nestratilo, zakúpte si držiak karty, ktorý sa pripojí k zadnej strane smartphonu a bezpečne drží karty a malé množstvo hotovosti. Toto extrerné vrecko je určené len na to, aby sa zmestili maximálne  tri platobné karty, takže ak vložíte viac ako sa odporúča, môže sa vrecko roztiahnuť a vaše predmety môžu vypadnúť. Ak preferujete príslušenstvo, ktoré ponúka trochu viac súkromia a nezobrazuje ostatným ľuďom to, čo vaše deti nesú, vyhľadajte namiesto nich mobilnú peňaženku. Peňaženka mobilného telefónu má priehradky pre kreditné karty aj hotovosť a otvára-zatvára sa ako skutočná peňaženka. Má však aj špeciálne vrecko na udržanie vášho mobilného telefónu v bezpečí. Mnoho peňaženok mobilného telefónu môže byť tiež zložených a použitých ako stojan, takže nemusíte kupovať samostatné príslušenstvo, ktoré by váš smartphone podporovalo.


Ako si nalepiť ochranné sklo na mobil

Ako si nalepiť ochranné sklo na mobil?

viac
Copyright 2017 - 2018 © AngelKids-to najlepšie pre Váš mobil